کادر پزشکی مجرب

کادر پزشکی مجرب

کادر پزشکی مجرب

چه چیزی ما را متفاوت میکند

کلینیک تخصصی پوست،مو و زیبایی دکتر وارث جز درشهرشیراز هیچ شعبه دیگری در هیچ شهر یا استانی در ایران ندارد

بهترین ها،بهترین ها را انتخاب می کنند شما چطور؟

چرا کلینیک دکتر وارث؟

برای اولین بار در شیراز کاشت مو،ابرو و ریش و سبیل توسط متخصص پوست و مو و تحت نظارت مستقیم ایشان بر اساس آخرین یافته های علمی جهان و استفاده از پیشرفته ترین ابزارهای روز جهان انجام می شود.

دکتر وارث متخصص پوست و مو،دارای بورد تخصصی از وزارت بهداشت،دبیر انجمن متخصصین پوست استان فارس،گذرانده دوره های آموزشی علوم پزشکی تهران و بیمارستان رازی به عنوان بزرگترین قطب آموزشی و درمانی رشته تخصصی پوست  در کشور،عضو انجمن متخصصین پوست اروپا،عضو انجمن متخصصین پوست ایران،دارای بیش از ۱۷ سال تجربه در زمینه کاشت مو و انجام اعمال زیبایی و درمان تخصصی بیماری های پوست و مو می باشد،ایشان دارای مقالات متعدد چاپ شده انگلیسی در زمینه پوست در مجلات جهانی است.

این کلینیک با مجوز رسمی از وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی،مفتخر است که با استفاده از پیشرفته ترین فناوری ها و دستگاه های لیزر روز دنیا، بالاترین سطح سرویس در حوزه کاشت مو ، زیبایی و پوست را توسط متخصص پوست و مو و مجرب ترین تکنسینهای کاشت مو ارائه دهد.

در حال حاضر این کلینیک مجهز به جدیدترین و معتبر ترین دستگاه های لیزر و پزشکی بوده که دارای تاییدیه FDA امریکا و  CE  اروپا می باشد.

در این کلینیک تخصصی،موسس کلینیک،مسئول فنی کلینیک،سرمایه گذار و مدیریت صرفاً به عهده دکتر وارث،متخصص پوست و مو می باشد. کلیه مشاوره‌ها و اعمال تخصصی پوست در این مرکز توسط دکتر وارث،متخصص پوست و مو و تحت نظارت مستقیم ایشان انجام می‌شود و پزشک متخصص طی عمل های تخصصی کاشت مو  بالای سر بیمار حضور دارد.

جهت آرامش هرچه بیشتر شما عزیزان در این کلینیک تخصصی،متخصص پوست مرکز و مسئول فنی قبل از فعالیت شروع کاشت موی شما، اولین شخص در مرکز حضور داشته و بعد از اتمام عمل جراحی کاشت مو ،آخرین نفر نیز مرکز را ترک می‌کند ودر واقع  همواره حضور متخصص پوست و مو را در مرکز احساس می کنید.

.