دکتر بهروز وارث متخصص پوست

دکتر بهروز وارث متخصص پوست

دکتر بهروز وارث متخصص پوست

درباره ما

 

بهترین ها،بهترین ها را انتخاب می کنند شما چطور؟

چرا  دکتر وارث؟

بهترین  کاشت مو در شیراز

بهترین متخصص پوست و مو در شیراز

درمان قطعی آکنه و جوش صورت

 

کاشت مو،ابرو و ریش و سبیل توسط متخصص پوست و مو و تحت نظارت مستقیم ایشان بر اساس آخرین یافته های علمی جهان و استفاده از پیشرفته ترین ابزارهای روز جهان انجام می شود.

دکتر بهروز وارث متخصص پوست،  مو و زیبایی ، دارای بورد تخصصی، عضو رسمی انجمن بین المللی کاشت موی آمریکا IHRSS ، دبیر انجمن متخصصین پوست و مو ، عضو رسمی انجمن متخصصین پوست اروپا ، عضو انجمن جامعه جراحان ایران

دکتر وارث بهترین متخصص پوست و مو  در شیراز

درباره دکتر وارث :

دکتر وارث متخصص پوست و مو،دارای بورد تخصصی از وزارت بهداشت،دبیر انجمن متخصصین پوست استان فارس،گذرانده دوره های آموزشی علوم پزشکی تهران و بیمارستان رازی به عنوان بزرگترین قطب آموزشی و درمانی رشته تخصصی پوست  در کشور،عضو انجمن متخصصین پوست اروپا،عضو انجمن متخصصین پوست ایران،دارای بیش از 20 سال تجربه در زمینه کاشت مو و انجام اعمال زیبایی و درمان تخصصی بیماری های پوست و مو می باشد،ایشان دارای مقالات متعدد چاپ شده انگلیسی در زمینه پوست در مجلات جهانی است.

کاشت مو با پیشرفته ترین فناوری ها در شیراز

دکتر وارث، مفتخر است که با استفاده از پیشرفته ترین فناوری ها و دستگاه های لیزر روز دنیا، بالاترین سطح سرویس در حوزه کاشت مو ، زیبایی و پوست را توسط متخصص پوست و مو و مجرب ترین تکنسینهای کاشت مو ارائه دهد.

در حال حاضر این کلینیک مجهز به جدیدترین و معتبر ترین دستگاه های لیزر و پزشکی بوده که دارای تاییدیه FDA امریکا و  CE  اروپا می باشد.

در این کلینیک تخصصی،موسس کلینیک،مسئول فنی کلینیک،سرمایه گذار و مدیریت صرفاً به عهده دکتر وارث،متخصص پوست و مو می باشد. کلیه مشاوره‌ها و اعمال تخصصی پوست در این مرکز توسط دکتر وارث،متخصص پوست و مو و تحت نظارت مستقیم ایشان انجام می‌شود و پزشک متخصص طی عمل های تخصصی کاشت مو  بالای سر بیمار حضور دارد.

جهت آرامش هرچه بیشتر شما عزیزان در این کلینیک تخصصی،متخصص پوست مرکز و مسئول فنی قبل از فعالیت شروع کاشت موی شما، اولین شخص در مرکز حضور داشته و بعد از اتمام عمل جراحی کاشت مو ،آخرین نفر نیز مرکز را ترک می‌کند ودر واقع  همواره حضور متخصص پوست و مو را در مرکز احساس می کنید.