داستان من و موهایم. آنچه برای من اتفاق افتاد قسمت 1

داستان من و موهایم. آنچه برای من اتفاق افتاد قسمت 1

داستان من و موهایم. آنچه برای من اتفاق افتاد قسمت 1

مقالات

داستان کاشت موی سر من

 سلام  من  علی هستم از چندسال پیش موهای  سرم شروع کردن به ریزش، هرکاری می کردم  ریزش مویم  قطع  نمی شد انواع شامپوها و داروهای گیاهی و غیر گیاهی امتحان کردم ، اما باز نشد که نشد. بالاخره موهای سرم ریخت  و من هم به جمع طاس ها و بی مو ها پیوستم.

اعتماد به نفسم کم شده بود، واقعاً بی مویی خیلی بده خودم را که در آینه نگاه می کردم حسرت موهایم را می خوردم.

خلاصه کم کم موقع ازدواجم شده بود. و خانواده اصرار داشت که من ازدواج کنم اما با این کله کچل کی به  من زن می ده، کدام دختر  حاضره  با من ازدواج کنه. بله واقعا اعتماد به نفسم را از دست داده بودم چه روزهایی بود.

یکی از روزها با امیر که از دوستان قدیمی و صمیمی ام هست  درد و دل می کردم  به من گفت: تو که اینقدر حساس شده  ای چرا پیش متخصص پوست و مو نمی ری تا معاینه ات کنه و شاید بتونی کاشت مو  انجام بدی؟ گفتم: ای بابا  از کجا دکتر خوب پیدا کنم که کارش تضمین شده باشد. امیر گفت بگرد پیدا می کنی  من هم چندتا می شناسم بهت معرفی می کنم خودت هم  تحقیق کن ببین کدامشون بهترن بعد برو تا معاینه ات کنن.

منم از همون روز این انگیزه را پیدا کردم و شروع کردم به صورت جدی تحقیق و جستجو. اینترنت، اینستاگرام پرسش و تحقیق از دیگران  خلاصه حسابی تحقیق کردم. ببینم در شیراز  بهترین کلینیک پوست و مو کجاست؟ وکدام کلینیک متخصص پوست و مو نظارت کامل داره و خودش میاد بالای سر بیمار و کاشت مو را انجام می دهد.

تا  اینکه کلینیک پوست و مو دکتر وارث رو پیدا کردم. خوشحال شدم تمام شرایط یک کلینیک حرفه ای و خوب را داشت. گفتم حضوری برم و تحقیقم را ادامه بدم تا مطمعن بشم.  

 

باید می دونستم که واقعا دکتر وارث خودش من را معاینه می کنه یا نه؟  از چه روشهای کاشت مو استفاده می کنه ؟ آیا بعد از کاشت مو رسیدگی هم می کنه؟ آیا  واقعاً کاشت مویی که انجام داده جواب داده یا نه؟ کادر درمانش حرفه ای هستن یا نه؟

 در سایت کلینیک پوست و مو دکتر وارث و صفحه اینستاگرام کلینیک  نمونه کارهای زیادی به صورت فیلم و عکس  گذاشته بودن که  قبل و بعد از کاشت مو را  نشون میداد. و نشان می داد  که کارشون خوبه . اما  باز گفتم بهتره که  خودم حضوری هم برم.

با شماره  مشاوره رایگان کلینیک تماس گرفتم سوال زیادی از من پرسیدن  شاید ۴۵ دقیقه با هم صحبت کردیم با حوصله جواب میدادن و به خوبی راهنمایی می کردن بعد یه نوبت به من داد و  گفت دکتر وارث باید شما رو معاینه کنند تا نتیجه نهایی به شما اعلام شود. من هم قبول کردم و نوبت زدم تا برم کلینیک و دکتر وارث من را معاینه کند. فرصت خوبی بود تا همه چیز دستگیرم شود.

به من گفتند ساعت 7:30  صبح کلینیک برای معاینه توسط متخصص حضور داشته باشید ، فکر کردم حالا 7:30  صبح گفتند بیا ولی تا ساعت ۱۰-۱۱ باید منتظر ویزیت دکتر بشینم ولی وقتی  صبح  رسیدم مرکز ، دیدم دکتر قبل از من توی کلینیک حضور داره و بیماران مشاوره رو شخصا تک تک میبینه، به منشی گفتم باورم نمیشه دکتر چقد زود اومده ، منشی گفتند دکتر همیشه طی این سالها اولین نفری هست که وارد کلینیک میشه و تک تک بیماران رو هر روز قبل عمل میبینه و همیشه هم بعد اتمام عمل تمام بیماران ، آخرین نفری هست که کلینیک رو ترک میکنه. برای من خیلی جالب بود

من در سالن انتظار نشسته بودم که  آقایی وارد شد، موهای پرپشت و قشنگی داشت. نگاهی به من کرد و کنار من نشست. سلام و علیکی کردیم گفت اسم من رضا است شما برای کاشت مو آمدین؟  گفتم :بله، من هم علی هستم. اومدم پیش دکتر وارث من را معاینه کنه اما   واقعا هنوز مطمئن نیستم که این کلینیک کارش خوبه یا نه؟ رضا لیحندی زد و گفت :  بهترین کلینیک پوست و مو در شیراز  اومدی ، تلفن همراهش را بیرون آورد و چند تا عکس به من نشون دادم گفت این عکسها را می بینیی من هستم. گفتم اینجا که خیلی کم مو هستی! رضا گفت بله  وقتی بهت می گم بهترین کلینیک کاشت مو در شیراز آمدی بی جهت نیست.

یکسال پیش برای کاشت مو آمدم پیش  دکتر وارث و الان هم با موهای پرپشت جلوی شما نشسته ام عکسهای من را ببین چقدر موهایم ریخته بوده و از الان شما بدتر بودن  اما دکتر وارث برای من کاشت مو طبیعی انجام داد. و الان با این موهای پرپشت جلو شما نشستم.

 دلم آرام شد و خدا را شکر کردم که جای خوبی اومدم .

منشی مطب اسم من را صدا زد. از آقا رضا شماره تلفنش را گرفتم گفتم باهاتون تماس می گیرم. رفتم داخل اتاق معاینه و دکتر وارث را دیدم.

این داستان ادامه دارد....

ریطش مو درمان دارد کلینیک کاشت مو دکتر وارث