کاشت مو توسط متخصص پوست و مو

کاشت مو توسط متخصص پوست و مو

دکتر وارث متخصص پوست و مو،دارای بورد تخصصی از وزارت بهداشت،دبیر انجمن متخصصین پوست استان فارس،گذرانده دوره های آموزشی علوم پزشکی تهران و بیمارستان رازی به عنوان بزرگترین قطب آموزشی و درمانی رشته تخصصی پوست  در کشور،عضو انجمن متخصصین پوست اروپا،عضو انجمن متخصصین پوست ایران،دارای بیش از ۱۷ سال تجربه در زمینه کاشت مو و انجام اعمال زیبایی و درمان تخصصی بیماری های پوست و مو می باشد،ایشان دارای مقالات متعدد چاپ شده انگلیسی در زمینه پوست در مجلات جهانی است.

این کلینیک با مجوز رسمی از وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی،مفتخر است که با استفاده از پیشرفته ترین فناوری ها و دستگاه های لیزر روز دنیا، بالاترین سطح سرویس در حوزه کاشت مو ، زیبایی و پوست را توسط متخصص پوست و مو و مجرب ترین تکنسینهای کاشت مو ارائه دهد.

در حال حاضر این کلینیک مجهز به جدیدترین و معتبر ترین دستگاه های لیزر و پزشکی بوده که دارای تاییدیه FDA امریکا و  CE  اروپا می باشد.

در این کلینیک تخصصی،موسس کلینیک،مسئول فنی کلینیک،سرمایه گذار و مدیریت صرفاً به عهده دکتر وارث،متخصص پوست و مو می باشد. کلیه مشاوره‌ها و اعمال تخصصی پوست در این مرکز توسط دکتر وارث،متخصص پوست و مو و تحت نظارت مستقیم ایشان انجام می‌شود و پزشک متخصص طی عمل های تخصصی کاشت مو  بالای سر بیمار حضور دارد.