لیزر الکس کندلا آمریکایی 2020

لیزر الکس کندلا آمریکایی 2020

یکی از مدرن‌ ترین و بهترین دستگاه‌های لیزر، دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا است که در واقع نام آن   GentleMax Pro  که سازنده آن کمپانی کندلا (CANDELA) است .
 

دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا چگونه کار می‌کند؟
این دستگاه برای تولید طول موج ۷۵۵ نانومتری از سنگی به نام الکسا استفاده می‌کند. ویژگی منحصر به فرد این دستگاه قابل تنظیم بودن طول موج و انرژی آن است. این طول موج در دستگاه لیزر تأثیر گذارترین طول موج برای از بین بردن موهای زائد است. البته همان طور که گفتیم دستگاه‌های لیزر زیادی در دنیا وجود دارند، اما هر دستگاهی توانایی تولید این طول موج را ندارد. این دستگاه در هر ثانیه ۵ شات می‌زند و همین ویژگی آن را پر سرعت‌ترین دستگاه لیزر کرده است.
هر چه سنگ جواهری که در دستگاه به کار می‌رود طول موج دقیق‌تری تولید کند، قیمت دستگاه بیشتر می‌شود. کمپانی کندلا تنها شرکتی است که از با کیفیت‌ترین سنگ جواهر الکسا در دستگاه‌های خود استفاده می‌کند.
وقتی انرژی تولیدی دستگاه لیزر مو الکساندرایت در پوست تابیده می‌شود، به خوبی جذب پوست و مو می‌شود. به دلیل این که میزان تراکم رنگدانه‌های تیره موجود در مو چند برابر پوست و مقدار گرم شدن مو از پوست بیشتر است، همین پدیده موجب گرم شدن فولیکول و ریشه مو می‌شود و موها از بین می‌روند.
رنگدانه‌هایی که در پوست وجود دارند کار جذب انرژی را انجام می‌دهند و هر چه رنگ پوست تیره‌تر باشد، پوست انرژی بیشتری جذب می‌کند و به تناسب آن گرم‌تر نیز می‌شود. این دستگاه تأثیر بیشتری روی از بین بردن موهای نازک و روشن دارد. عوارض کار با این دستگاه نیز بسیار کم است.
دستگاه الکساندرایت کندلا یک سیستم خنک کننده دارد که برای کاهش درد و سوزش در زمان انجام لیزر روی آن کار گذاشته شده است. بعد از لیزر موها با این دستگاه دیگر به کرم بی حس کننده نیازی نیست.
یکی از مزایای این دستگاه کاربری راحت آن است و به فرد اجازه می‌دهد تا تسلط بیشتری روی دستگاه داشته باشد و همین امر موجب می‌شود که افراد نتایج بهتری از آن بگیرند. افراد با پوست روشن و تیره و موی سیاه و کلفت هم چنین تا بور اروپایی نتایج فوق العاده‌ای از این دستگاه خواهند گرفت. در زمان کار با این دستگاه، حدود ۴۰-۱۰ درصد موها در همان جلسه اول از بین خواهند رفت و در جلسه‌های بعدی این مقدار بیشتر خواهد شد.
البته همان طور که حتماً می‌دانید هیچ دستگاه لیزری موها را برای همیشه از بین نخواهد برد و لیزر موها با هدف کاهش تراکم، کم شدن سرعت رشد و ضخمات آنها در طولانی مدت انجام می‌شود.
 

در کل می‌توان گفت مزایای دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا عبارتند از :
*
سرعت آن زیاد است.
*
برای تمام انواع پوست تیره و روشن قابل استفاده است.
*
برای تمام انواع مو نازک و ضخیم کاربرد دارد.
 

افراد برای لیزر موهای زائد با دستگاه الکساندرایت کندلا به چند جلسه نیاز دارند؟
تعداد جلسه‌های لیزر به عوامل متعددی بستگی دارد که در زمان مراجعه اول توسط پزشک تعیین خواهد شد. یکی از عوامل تأثیر گذار ناحیه‌ای است که قرار است موهای آن از بین برود. موهای قسمت‌های مختلف به جلسات متفاوتی نیاز دارند. البته یکی دیگر از عوامل تأثیر رنگ پوست، رنگ مو و ضخامت آن است که در از بین بردن موها مؤثر است.
اگر می‌خواهید بیشترین نتیجه را در کمترین زمان از لیزر موها بگیرید، بهتر است به کلینیک‌ پوست و مو مجهز به دستگاه الکساندرایت کندلا مراجعه کنید.